Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Bűvész akarok lenni, hogy...

Bűvész akarok lenni, hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés

Bűvész akarok (nem szeretnék) lenni, de nem érdekelnek a hűde nagy dobozok a cirkuszban, meg ember kettévágás és átszúrása karddal, inkább az "utcai" bűvészet érdekel. Pénzérmés, kártyás, üveges trükkök, hasonlók :)

Valaki adna valami hasznos tippet, hogy kezdjem el?


2012. márc. 26. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Sok Így jártam anyátokkal-t nézel? :D:D


Na jó, bocsi. Hát nem tudom, talán van valami tanfolyam, vagy keress videókat a neten, biztos vannak fent.

2012. márc. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egy részt sem láttam az említett műsorból. :)


Tanfolyam nem tudom van-e, majd utánanézek... Videók vannak a neten, de mint tudjuk, a bűvészek nem osztják meg a trükkök magyarázatát, hisz akkor nem is lennének trükkök... :)

2012. márc. 27. 00:05
 3/5 anonim válasza:

először is ezt nézd végig: http://www.youtube.com/watch?v=TmPbO9c3lmc


utána mond hogy akarsz


ha akarsz utána ezt nézd meg: [link]

(Azt a "hoszú vidit mindenféle képpen nézd végig!)

2012. márc. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A 2. válaszolónak köszönöm!

A filmet most kihagynám, mert az eddig vetített 2 részből mindkettőt láttam. :)

A második linket majd áttanulmányozom, köszönöm :)

2012. márc. 27. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Heló! Javaslom, hogy nézd meg YouTube-on Rodolfo bűvészleckéit és próbáld ki őket. Ha ezek mennek, jöhetnek a nehezebb trükkök, neten szintén elég sok fennvan.


Ezután pedig szerezz be pár alap dolgot: laminlt kártya, trükkös kártya, kisköltségvetésű buherált dolgok... Aztán indulhat a komolyabb foglalkozás.


Már az elején kiderül azonban, hogy megvan-e a szükséges kézügyességed a dologhoz, ha nincs, akkor sajnos szerintem érdemesebb más után nézned, mert ez az egész kulcsa.


Sok sikert kívánok!

2012. ápr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!