Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kivel menjek el nyáriszünetben?

Kivel menjek el nyáriszünetben?

Figyelt kérdés

minden barátom elutazott! Egész nap itthon ültem és gépeztem, és már 1 nap után nagyon unom.

Szeretnék elmenni, akárhova, de nincs kivel :( Azt akarom, hogy jó legyen a nyári szünetem


2009. jún. 15. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hány éves vagy, de ha még fiatalka,akkor keress egy jó kis nyári tábort. Ott nem leszel egyedül,unatkozni se fogsz és új embereket ismersz meg,barátokat szerezhetsz.
2009. jún. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
menni fogok egy táborba, de csak augusztusban... amúgy 14 vagyok
2009. jún. 15. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:

hát az jó,ha mész táborba, ennyi idősen én nagyon bírtam és sok emberkét megismertem :)

Addig meg szervezd be az unokatesókat, osztálytársakat vagy bárkit egy mozizásra,strandra vagy valamire. Nyugodtan barátkozz össze olyanokkal,akikkel eddig nem lettetek nagy barátok,de megvan a szimpátia és ismered valahonnan (szomszéd,sulitárs ilyesmi). Esetleg keress egy jó könyvet és segíts néha otthon is. Kellemes nyarat. Amugy az első voltam megint :)

2009. jún. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! nincsenek tesóid? mert ha vannak akkor menny el velük..:) én 12 éves vagyok és van 3 tesóm.. abbol ketten 14 évesek (ikrek) és van egy 4 éves...és mind lányok vagyunk..nagon jól elvagyunk :) ajánlom neked.::D kérj anyukádtol egy tesót ;) ;) akkor biztosan nem fogszunatkozni :)xD bocsi..mást nem tudtam ajánlani :)
2011. ápr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!