Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Help! A mozijegyrendelésnél...

Help! A mozijegyrendelésnél azt írják, hogy csak akkor vegyünk jegyet, ha rendelkezünk náluk vásárolt 3D szemüveggel. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Nekünk nincs ilyenünk. Esetleg be lehet menni és venni? Akkor is ha épp nem akarok bemenni előadásra? Vagy rendeljem meg így és ott majd adnak? (Konkrétan Kaposvárról beszélek.)

2012. ápr. 3. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez komoly? Kaposváron meg kell venni a 3d szemüveget? :DDDD Ez nagyon gáz... :D Dombóvári vagyok amúgy, de msot még Pécsen van érdekeltségünk, ott nézzük, ami érdekel... Hát akkor lehet, hogy nem kell visszapártolni Kaposvárra :-S
2012. ápr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha bemész egy 3D filmre akkor ott beleszámítják a jegybe a szemüveg árát és nem kell visszaadnod, hanem mindig vinned magaddal a 3D előadásokra amikre mész...
2012. ápr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is Pécsre szoktam járni.Hát ez tényleg durva.


De amúgy tudsz venni neten is polarizált szemüveget.Nem is olyan drága kb 1-2 ezer forint.


[link]


A cirkulárisakat nézzed!


(Elméletileg jónak kell lennie)

2012. ápr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!