Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországba mennénk a...

Blackprincess kérdése:

Horvátországba mennénk a párommal, olyat keresnénk ahol busszal a kiutazás megoldott lenne mert autóval nem rendelkezünk?

Figyelt kérdés
Igazábol szerintem egy szoba fürdővel elég is lenne nekünk az étkezést önállóan is megtudnénk oldani , max 10-15 perces séta a partra és olyat keresünk ahol nem csinálják meg a napi programot nekünk mert a strandolás a lényeg nekünk.Nem szeretnénk kirándulgatni.És a kijutáson van a lényeg mert busszal szeretnénk menni.
2011. jún. 15. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:

NYARALÓJÁRATOK 2011-BEN IS!


Adria Expressz: 2011. június 18. és szeptember 17. között minden szombaton.


Érintett városok: Rijeka, Opatija, Pula, Rovinj, Porec


Retúr menetjegyek már 8 900 forinttól!

_____________________________________________________


Dalmát Expressz: 2011. június 17. és szeptember 16. között minden pénteken.


Érintett városok: Zadar, Biograd, Vodice, Sibenik, Primosten, Trogir, Split, Omis, Makarska


Retúr menetjegyek már 9 900 forinttól!

______________________________________________

[link]

2011. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez tök jó nem is tudtam hogy ilyen olcsó
2011. jún. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen de ezek kitesznek az adott városba valahol ahonnan én biztos nem találok oda a szálláshelyre egy idegen városba :S
2011. jún. 15. 22:01
 4/7 anonim ***** válasza:
2011. jún. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de ez meg az hogy pont erről beszéltem hogy ez programokat szervez és nekünk nem ilyen kell csak ami simán kivisz és kész
2011. jún. 16. 13:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Barátunk a google :) szerintem ilyesmire gondoltál:

[link]


[link]

2011. jún. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

8:34-es vagyok.

Ezeknél pont az a lényeg, hogy fakultatív program, tehát mész, ha akarsz. Ha nem, azt csinálsz, amit akarsz. Mi velük megyünk júliusban, de nem megyünk szervezett kirándulásokra.

2011. jún. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!