Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan javíthatom tökéletesre...

Hogyan javíthatom tökéletesre a rajztudásom? 15/f

Figyelt kérdés

Szeretek rajzolni, jók is a rajzaim, sokan dicsérik őket, mert tényleg jók, de nekem mégsem tetszenek, mert egyszerűen tele vannak hibákkal, nem élethűek...igaz, h rajz terén maximalista vagyok magammal szemben, de mindenben rossz vagyok és csak a rajz megy, így azt szeretném, h abból tényleg kiemelkedő legyek.

Sajnos a szüleim nem nagyon gondolnak komolyan e téren, mert "a rajzból nem lehet megélni..."

Rajzeszközöket(pasztell, gioconda...) nem tudok beszerezni, mert a szüleimnek nem lenne semmi haszna, meg ugye nem is olcsó mulatság egy rendes "rajzszett".

Így meg a rajzom színtelen, tompa, árnyalat nélküli...behatárolt...sajnos a ceruzáim képességeinek felső határánál vagyok és kinőttem a kínai kis szutykokat:P

Remélem, érthetően fogalmaztam és tudtok segíteni.


2012. ápr. 17. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézz utána Da Vincinek.
2012. ápr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne az eszközöket okold, gyakorolj és gyakorolj! Találj ki dolgokat, amik kihívást jelentenek vagy vedd elő a régebbi rajzaidat: mi tetszik bennük és mi az a hiba, amit semmiképpen sem szeretnél újra elkövetni stb...

Ha meg mindenáron szeretnél jobb eszközöket, spórolj!

2012. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!