Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol tudom beszerezni a füstbom...

Hol tudom beszerezni a füstbombához a kellékeket?

Figyelt kérdés

Ebben a videóban 0:20-nál leírja,hogy mik kellenek hozzá KNO3-at hol tudok beszerezni és mi az a "organic powderd dye" a szódát tudom meg a cukrot is! :)

http://www.youtube.com/watch?v=hPGG5xroyzM&feature=related



#füstbomba;KNO3;cukor;szóda;bomba;füst;hobbi;készítés;otthon;házilag
2012. ápr. 26. 21:14
 1/3 Smartguy86 ***** válasza:

KNO3 - kálium nitrát. Műtrágya. Gazdaboltban tudsz venni, de nem kis kiszerelésben :D


A szóda az nem bubis víz, hanem sütőpor vagy szódabikarbóna!


A dye az szinezőanyag porítva. Lefordítva: "porított szerves szinezék".

2012. ápr. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És nem tudok valahol kisebb mennyiségben kálium-nitrátot venni? Gyógyszertárakban már nem adják ki?
2012. ápr. 28. 11:00
 3/3 anonim válasza:

Én hónaponta veszek KNO3-at.

Budapesten élek így elég könnyű. Gyógyszertárba még nem próbáltam és nem is ajánlom neked mert még furán fognak rád nézni :D

Legjobb hely a gazdabolt. Itt választhatsz 2 , 5 ,25 KG-s kiszerelésben is. De általába csak 2Kg-s van.

Nem tudom neked mennyire jön be a füstbomba de én Rakéta hajtóanyaghoz szoktam venni. :)

2012. aug. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!