Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináltok a nyári szünetbe...

Mit csináltok a nyári szünetben? Mert én nagyon unatkozok. 17/L

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 22:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyaralok, utazgatok, gitár tudásomat csiszolom, pénzt keresek szórakozással, a lényeg hogy sosem unatkozok.

17/F

2009. jún. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Thai-box edzésekre járok, olvasok, filmet nézek, zenét hallgatok, netezek, msn-ezek, kutyámmal játszok, ezen a héten megyek egy egyhetes táborba, aztán a mamámhoz megyek egy-két hétre, és lemegyek a családdal egy-egy napra a Balatonra.(idén nem megyünk nyaralni, csak egy-egy napra megyünk le fürödni)
2009. jún. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ja, és a barátokkal elmegyünk ide-oda! :)

(Utolsó voltam.)

2009. jún. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nekünk most lesz a városunkban ilyen kis 3napos fesztivál, oda megyek, aztán barátokkal nyaralás, 2 hét családi nyaralás, aquaparkozás :) és a hátralevő időben pedig a barátommal és a barátaimmal vagyok.
2009. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én gépezek, zenét hallgatok, de ha nagyon unatkozok, akkor szólok haveroknak, bemegyünk a belvárosba és csináljuk ami éppen eszünkbe jut.
2009. jún. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
én is van h unatkozom:) de azért elvagyok egy átlagos napon reggel felekelek kb 10kor. ha van kedvem talizok vkivel városban. aztán ebéd.délután tv.msn.ha ugyadodik strand. este 6fele meg megyek ki barátokkal :)
2009. aug. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!