Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Twitter gond? (bővebben lent)

Twitter gond? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
regisztráltam twitterre..követek egy külföldi sztárt,ő nem követ engem tehát nem írhatok neki..és nem is tweetelhetek vagyis megengedi,hogy tweeteljek,de nem látom a profilján,de viszont mások meg tudnak neki tweetelni és őket sem követi akkor ez most,hogy van???valaki tudna neked segíteni..fontos lenne..köszönöm

2012. ápr. 30. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi a franc? Attól még tudsz neki tweetelni, hogy nem követett vissza...
2012. ápr. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ha tweetelek a saját profilomon lott van,hogy tweeteltem,de viszont az ő adatlapján a nem látom a tweetje hozzászólásai között (Külföldi sztárról van szó)
2012. máj. 1. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Miért akarod látni a te tweetedet az övéi közt... nem értelek komolyan...
2012. máj. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A te tweetjeid nem jelennek meg az ő adatlapján!

Ha tweetet írsz neki, legyen ott a @ a neve előtt (csak így fogja látni). Ha rákattint a "mentions"-re, látni fogja a tweeteket amiket írtak neki (a tiedet is)

2012. máj. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!