Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha előre foglaltam jegyet egy...

Ha előre foglaltam jegyet egy moziban akkor a jegypénztárnál átvételkor csak a foglalási számot kell mondani és adják is a jegyet vagy valami személyes iratot is kell mutatni?

Figyelt kérdés
Egyik haverom nem biztos, hogy eltud jönni és akkor egy másik haverom beugorna helyére.
2012. ápr. 30. 23:06
 1/3 Smartguy86 ***** válasza:

DNS mintát, ujjlenyomatot, spermavizsgálatot, vérvételt és erkölcsi bizonyítványt is kérnek, szóval készülj fel!


Nem atombunker az, hallod, hanem mozi! Totál mindegy, hogy X vagy Y veszi meg a jegyet, az a lényeg, hogy meg legyen véve...

2012. ápr. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert jegyfoglalásnál meg kellett adni a neveket és mindenki külön vette meg és az összes jegy elkelt már szóval ezért kérdeztem, hogy a név számít-e a foglalásnál.
2012. ápr. 30. 23:23
 3/3 Smartguy86 ***** válasza:
Ha valaki nem ér oda, te is átveheted a nevében, ha tudod a nevét az illetőnek. Sok helyen viszont a diákjegyhez kell a diákigazolvány pl, szóval csak akkor vehetsz diákjegyet, ha ott van az illetők diákja is...
2012. ápr. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!