Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri airsoft...

Szerintetek megéri airsoft pisztolyt venni ha nem vagyok aktív játékos csupán megtetszett a fegyver?

Figyelt kérdés
Ezt néztem ki magamnak: [link] Html de fogalmam sincs mennyire lenne költséges a fenntartása és hogy megérné-e.

2012. ápr. 30. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy neked mi okoz örömöt:)
2012. ápr. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy mindig is akartam egy ilyet de nem tudom hogy megunnám-e 2 hónap után.
2012. máj. 1. 00:07
 3/6 A kérdező kommentje:
(colt 1911 35-ért full fém 17-es tárkap. és 345 FPS) ha a link nem működne
2012. máj. 1. 00:09
 4/6 Jakus Tamás ***** válasza:

Ha annyira szeretnél egyet akkor vegyél.

A fenntartására számolj mondjuk 2 havonta 5E ft-ot

Ha nem vagy aktív játékos akkor gondolom célbalövéshez meg a haverok előtt menőzéshez fogod használni.

De jó ha tudod. Ez a fegyver is képes súlyos sérülést okozni ha pl szem, száj, vagy más lágy szövetet találsz el. Szóval óvatosan és ésszel. Akkor nem lehet baj

2012. máj. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Katona895 válasza:
ha csak a fegyver tetszik akkor szerintem ésszerűbb venni 1 replikát, díszt. az jóval olcsóbb. ha az airsoft érdekel akkor 1 olcsóbb fegyót nézzél ki magadnak kezdésnek és ha megtetszik akkor lehet komolyabbakra is beruházni...
2012. máj. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat elég sokat segítettetek átgondoltam a dolgot szerintem olcsóbban veszek egyet azzal kiélem magam és ha érdekel komolyabb akkor feljebb lépek egy szinttel!
2012. máj. 5. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!