Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hallotátok, hogy nyílik egy...

Hallotátok, hogy nyílik egy interaktív horror labirintus? Www.Undergroundfear.hu Valaki tud róla esetleg valami infót mondani, nagyon érdekesnek tűnik, elég paraaa, annyi infóm van, hogy a túra kb.45perces lesz kb. befogok pisilni

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 17:41
 1/6 anonim válasza:

Hallottam róla,de még semmi infó nincs kirakva. A címet tudom VII. ker Barcsay u 3. Oszt enniy

Azt meg nem tom honnan tudod ill. másholis olvastam h 45 perc!? Ez hova van leírva?


Egy tény: 100000% h elmegyek!! Imádom

2012. máj. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm jelentkezett nálunk statisztának és ő tőle hallottam! :-)
2012. máj. 7. 21:09
 3/6 anonim válasza:

Én is lennék statiszta!! :)


Mindamellett most nem értem a dolgot:


Mi a különbség a NIGHTMARE IN BUDAPEST, a NIGHTMARE OF BUDAPEST és az UNDERGROUNDFEAR közöt????

2012. máj. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát annyit tudok, hogy az Underground Fear az egy teljesen külön cég, egy teljesen új labirintus, független a nightmare-től.

A Nightmare in Budapestnek elköltözött a Lázár u.-ból de aki ott maradt az jogtalanul használja a Nightmare (in/of) nevet...sajnos a nightmare in hírnevén, elért sikereiből akar meggazdagodni! :-(

Az embereke uszitja h a nightmare in a kamu, ők az igaziak, az ő részükről megy az anyázás...szóval eléggé beégetik magukat mert a normáis emberek észrevehetik hogy a nightmare in kulturáltan viselkedik (ők segítenek egyébként a reklámban az Underground fear-nek) a másik meg mindent megpróbál h elhitesse az emberekkel h ők a valódiak!

Szánalmas az of...

2012. máj. 13. 14:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Az Underground Fear nem teljesen külön cég a Nightmare in Budapesttől.

Utóbbiban tulajdonosváltás lett, és a régiek mind átköltöztek a Barcsay utcába, ahol ezerszer színvonalasabb a műsor, mint a régiben :)

2012. jún. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Volt szerencsém a tulajdonosokkal beszélni :-)

A Nightmare in Budapest és az új,független cég : Undergroundfear tulajával is, ők mondták el Nekem hogy a nightmare in budapesttől átjöttek az újba a karakterek meg támogatja az Underground feart de anyagilag,cégileg nincs közük egymáshoz :) De a lényeg a lényeg: Iszonyatosan jóóóó és valóban színvonalas!!! :)

2012. jún. 16. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!