Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti miket gyűjtötök? A mai...

Ti miket gyűjtötök? A mai fiatalok között szokás még az gyűjtés?

Figyelt kérdés
Én tengeri kagylókat, ásványokat, terméseket.

2012. máj. 7. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én az álmaimat
2012. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én gyertyákat, bár manapság már nem igazán, de azért még mindig van belőlük szép számmal.

De amúgy igen, a mai fiatalok is szoktak gyűjteni dolgokat, például ismerősöm fém fantás/kólás/sörösdobozokról gyűjti a nyitókat hogy karkötőt csináljon belőle magának, stb.

2012. máj. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Tóth Bulcsú ***** válasza:
100%
Én képregényeket, régebben intenzíven vásárolgattam, de mára már csak héba-hóba veszek 1-2 darabot. Azelőtt meg bélyeget gyűjtöttem, azelőtt meg matricákat, de ezeket már abbahagytam, olyan 14 éves kor körül.
2012. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

én még mindig bélyeget gyűjtök... a fél havi zsebpénzem posta tiszta bélyegekre megy el. -de cserélgetek is meg régiségboltba mindig bemegyek.


15/F

2012. máj. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

én topjoyos üvegek kupakjait, szépen kidíszítettem vele a szekrényem elejét, egész jó :D

régebben cukorpapírokat is gyűjtöttem, tele van egy doboz. :D kavicsokat :)

2012. máj. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy nem halt ki a gyűjtögető szenvedély!

A nővérem régen gyűjtötte a szalvétákat, csokipapírokat, matricákat, plüss játékokat.

Jó lenne, ha lenne több magyar nyelvű weboldal gyűjtőknek.

2012. máj. 9. 20:50
 7/11 anonim válasza:

Én fegyvereket.

kés, gumilövedékes, hatástalanított, gáz-riasztó, muzeális.

2012. máj. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én képeslapokat, szalvétákat, dobókockákat, bélyegeket, matricákat, levélpapírokat, borítékokat.

Nővérem parfümös üvegeket, másik nővérem terméseket, préselt növényeket, teás zacsikat, vonatjegyeket, dvd-ket, könyveket. :)

Szerintem sokan gyűtenek dolgokat, ha mást nem, hát pénzt.

2012. máj. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ja, és egyik nővéremnek szerintem az összes national geographic megvan. :DD Meg Természetbúvár.

Én még a posztereket is gyűjtöm.

2012. máj. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amit nevezhetek gyűjtésnek és nem csak a "szerelmes vagyok bele" darabokat veszem meg az a DVD kollekcióm :)
2013. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!