Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Buli és tánc, de hogyan?...

Buli és tánc, de hogyan? Mostanában végre lett volna lehetőségem elmenni bulizni, de nem mertem. Fiatal koromban soha nem engedtek el, és azt sem tudom, mit, hogyan szokás?!

Figyelt kérdés

Már nem is vagyok fiatal, és félek, hogy csak beégnék. Azt sem tudom, hogy szoktak táncolni, (pl Morrison's-ban), vagy mit szoktak felvenni dress code-os helyre - fölső, gatya még ok, de milyen cipő?? Én nem hordok magassarkút, akkor már kinéznek?

Tök bénának érzem magam, és már a sírás kerülget, ha erre gondolok. Nagyon szeretnék elmenni egyszer, de félek...

Előre is köszönöm!!


2012. febr. 11. 22:58
 1/2 anonim válasza:

szia, nem néznek ki, ha nem magassarkúban mész :D ez nem bál

azért mész, hogy jól érezd magad, olyat vegyél fel, aminek a hatását látni akarod az emberek arcán

:)

menj bulizni :)

2012. febr. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem mindenképpen öltözz fel szép divatos DE NE K..vás ruhába a magassarkú meg nem kötelező,Mindenképpen barátokkal menjél ha nem tudják ne mond hogy még nem voltál ilyen helyen , megnézed hogy ki mit csinál és legközelebb már te is tudod hogy mit hogyan :)
2012. okt. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!