Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak a nyáron? Tudom...

Mit csináljak a nyáron? Tudom előre hogy unatkozni fogok. Ti miket fogtok csinálni?

Figyelt kérdés
Ha van ötletetek akkor írjátok meg. :) Köszi
2012. máj. 11. 13:17
 1/5 anonim válasza:
Attól függ, merre laksz. Például elmehetsz a mekibe alkalmi melóra, vagy ha van kertetek, ott is van mit csinálni, vagy biztos vannak barátaid/barátnőid elmentek néha bulizni, nyaralni, persze ez pénzfüggő, de megkeresheted az árát a mekiben.
2012. máj. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pl elmész dolgozni, vagy nyaralsz a szülőkkel vagy haverokkal, vagy sportolsz valamit (ne csak a gép előtt ülj nyáron :)) vagy találj ki valami jót, legyél a haverokkal, mennyetek el valamerre. Ha van barátod/barátnőd akkor legyél vele. Találd fel magad.


Én személy szerint egész nyáron külföldön fogok dolgozni, szóval meg lesz a program :)

2012. máj. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi. :) Nem épp munkára gondoltam hanem programokra! Szerintem nem vennének be a mekibe, de kitudja :D

Nyaralni nem megyek, örülök ha tudok venni nyárra egy bikinit. :S

Bulizni nem járok. Nincs sok barátom/barátnőm. 1 legjobb barátnőm van, de ő se jár bulizni és a városozást,fagyizást, pizzázást már most meg untuk. Azért is kértem az ötleteket mert nem akartam gép előtt ülni! Így is már elrontotta a szemem. :S

2012. máj. 12. 01:36
 4/5 anonim válasza:
Szia! Én tavaly ott rontottam el, hogy szó szerint egész nyáron a gép előtt ültem. Idén változtatni akarok ezen, így készítettem egy listát arról, hogy miket szeretnék csinálni a nyáron. Te is készíts egyet, biztosan vannak ötleteid. Kitűzhetsz magad elé apró célokat is. Miket szeretnél elérni? Én például szeretném fejleszteni az egyébként katasztrofális sport tudásomat.Kérdezd meg a barátnőidet, menjetek el együtt úszni, futni, röpizni. Aztán napozz, olvass, rajzolj. Rengeteg jó könyvet találhatsz a Libriben és vannak boltok, ahol vehetsz különböző füzeteket, amik megtanítanak szépen rajzolni. Rengeteg lehetőséged van, próbáld meg kihasználni. Ha pedig unatkozol, ne felejtsd el: Ne a számítógép legyen az első, ahová mész! Sok sikert!
2012. jún. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsónak, köszi! :) Fogok írni egy listát.

A sportolás nekem is jól jönne, mert alig bírok futni pár métert már kidöglök. :D Úgyhogy kicsit erősítenem kell magamat!

2012. jún. 18. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!