Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szoktatok egyedül programokat...

Szoktatok egyedül programokat csinálni?

Figyelt kérdés
Ha nincs kivel menni? Mert mondjuk nem érnek rá vagy nincs kedvük. Mondjuk egyedül elmenni kiállításra, moziba, színházba, állatkertbe, stb. Vagy ez ciki? :D
2012. ápr. 30. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egyedül járok mindenhová,mert senki nem jön velem szívesen.Valahogy mindenki utál,mindenkinek teher vagyok és már ott tartok,hogy én is utálok mindenkit,úgyhogy egyedül megyek vásárolni,mert pénzem sincs.
2012. ápr. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincsenek a közelben barátaim, és egyedül meg nem megyek sehova, az nekem ciki, és unalmas.
2012. ápr. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem rég voltunk a maldív szigeteken, és meglepödnél menyi egyedülálló ember volt a hotelben. Ezt az étterembe látni, mert sokan egyedül ültek mindig.


Megismerkedtünk egy ilyen sráccal (mi gyerekestöl voltunk), dél amerikai a srác, és minden álma ez az út volt. Mivel 2 éve nincs barátnöje, ö pedig egy szuper informatikai cégnél managerként dolgozik ahol rendesen keres, így nem akart még éveket várni egy megfelelö kapcsolatra, barátainak, testvéreinek erre nem lett volna pénze így egyedül jött.


Mi meg egyböl össze haverkodtunk vele, mert rengeteg közös témánk volt. Az összes vacsorát velünk töltötte + együtt mentünk egésznapos kirándulásra is. nekünk is szuper volt, mert a kislányunk miatt nem tudtunk együtt shnorchelezni, így vagy én vagy a férjem ment vele.


este sokmindenkivel össze barátkozott a bárban ahogy mi is, a végén egyáltalán nem volt egyedül.

2012. ápr. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi, ez tetszett! Végre egy pozitív ember! :D
2012. ápr. 30. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!