Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik légpuskát vegyem meg?

Melyik légpuskát vegyem meg?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy légpuskát de nem tudom kiválasztani a 2 közül hogy melyiket

[link]


[link]


Melyiket ajánljátok?


2012. máj. 13. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Semelyiket. Nem jó, se ha állatokra, se ha másra lövöldözöl. De mivel meggyőzni úgyse foglak, ezért szerintem az alsó az jobb. ( Vagy esetleg egy esetleges zombi apokalipszisra veszed?)
2012. máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Latom a masikhoz van tavcso is.de lehet venni es szerelni az elsore is csak kulon kell megvenni es az jobb mert olyan tavcsot veszel amiet akarsz a dianna 350 es cool de en szemely szerint egy harmadikat ajanlanak slavia 630 na ien van nekem is es minden vadasz ezt ajanlja ja es meg valami a masodikat nem ajanlom mert co 2 vel megy ezert mindig kell cserelni a palackot es a co2 s fegyverek lovedekeit elfujja a szel plane 4,5 os kaliberrel es mikor kozel van a palack hogy kifogyon gyengen lo ha vadaszatrol van szo inkabb vegyel 5,5 os kaliberu puskat mert nem fujja a lovedeket a szel. en mondtam hogy slavia 630 de ezek kozul az elsot diana 350 ezt ajanlanam vadaszatra.
2012. máj. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!