Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Pannónia fesztivál, kérdések?...

Pannónia fesztivál, kérdések? Milyen a hangulat? Elmenjek? 14/L

Figyelt kérdés
Megnéztem a fellépőket,nagyon sok kedvencem ott lesz, és biztosan bánnám, ha kihagynám. Hivatalosan nem engedtek még el, de már valószínű, hogy úgy lesz. Velem jönne egy szintén 14, és 17 éves.(valószínű, még többen leszünk,és felnőtt is lesz)Én kizárólag a zene miatt mennék..csak nem tudom milyenek ott az emberek, és a hangulat.Durva lenne egy ennyi idősnek, mint én? Mennyire kötekednek mások? Volt már valamilyen problémátok? A legtöbb koncert, amelyen ott szeretnék lenni nappal van, de van pár ami egész sokáig elhúzódik. És ha csak nappal lennék ott? Szerintetek?

2012. máj. 15. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én anno 15 évesen elmentem egy egyhetes fesztiválra. Nem bántam meg, klassz élmény volt, de volt pár olyan pillanat, amikor komolyan megijedtem, hogy egy darabban nem érek haza. Fogdostak, tapogattak, leszorították a kezem és a többi. Pedig soha nem öltözködtem úgy, hogy ez indokolt legyen.

Én azt javaslom, hogy csak akkor menj el, ha tényleg lesz mellettetek felnőtt, és józan ésszel tudsz gondolkozni, nem rúgsz be és nem csinálsz őrültségeket. Fontold meg!


20/L

2012. máj. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, igen, ez az én tudom, hogy normálisan viselkednék, inkább a többiektől tartok :/ És akkor még egy, mit kellene felvenni? Gondolom meleg lesz, de az alapján, amit írtál, a rövidnadrágot is megfontolnám :s De igen, akkor lesz felnőtt :)
2012. máj. 15. 21:48
 3/10 A kérdező kommentje:
És még valami: Szerintetek hogyan oldjam meg a szállást? Vagy mindennap autóztassuk magunkat haza?
2012. máj. 15. 22:33
 4/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Egy rövidnadrágot, pólót azért felvehetsz :) Nem törvényszerű,hogy kiszúrnak maguknak, de jobb félni...

Szerintem butaság mindennap autózgatni haza, de a sátorozást sem ajánlanám, apartmanokat nem lehet bérelni?

2012. máj. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az se rossz ötlet, csak eléggè pénzhiányban vagyok :/ de lehet, hogy megoldható :)
2012. máj. 16. 08:06
 6/10 anonim ***** válasza:

Az előző 4 Pafén ott voltam, az ideit se hagyom ki. :)

Nagyon jó szokott lenni a hangulat. Nem lesz durva, 15 éves korom óta járok fesztiválokra, és még itt vagyok. :)

Belénk sose kötöttek, ha láttuk, hogy balhé készül, akkor arrébb mentünk, figyeltünk egymásra. A koncerteken lenni olyan, mint egy sima koncerten.

Igazából este kezdődik az "élet", de nappal is nagyon jó programok lesznek, érdemes lesz akkor is ott lenni.

Ha teheted ne hagyd ki, biztosan idén is nagyon jó lesz!

2012. máj. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

A honlapon találhatsz egy csomó szállásajánlatot, bár szerintem már biztosan lefoglaltak közülük sokat.

Ruhaügyileg változékony időjárásra készülj, mostanában nem lehet kiszámítani. A tömegben mondjuk nem fogsz fázni, de sétáláskor lehet, hogy hideg lesz.

20/l

2012. máj. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek :D Várok még válaszokat, de ígyis sokat megtudtam :)
2012. máj. 17. 22:06
 9/10 anonim válasza:
Én is 15-évesen voltam először, de Szigeten! Nagyon élveztem, annak ellenére, hogy akkor még nem is ittam, felnőttel voltam stb. Most lesz az első fesztiválom egyedül, és az első Pannónia fesztem is! Szerintem élvezni fogod, és reméljük nem történik semmi, és ahogy írták, arrébb kell menni, ha vmi balhé készülődik!:) 17F
2012. máj. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nos, hogy döntöttél?

Jössz PaFéra? :D

2012. máj. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!