Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogylehet megtanulni szépen...

Mészáros Benjamin kérdése:

Hogylehet megtanulni szépen rajzolni?

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy szépen rajzolok de közelsemolyan jól hogy úgymond, ,életre keljen , , a kép.Segítenétek?Előre is köszönöm

2012. máj. 17. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Rajzolj, gyakorolj másold mások rajzait (nem baj)nagyon sokat tanulhatsz belőle.A szép rajzolás nem megy egy hétvége alatt.
2012. máj. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Darko1998 ***** válasza:
Hááát, én azt javaslom, hogy nagyon sokat másolj. így rááll a kezed ahogy nekem is. Bár még én se tudok jól rajzolni, de a rajztanárom segítségével fejlődni fogok, ezért még az se hátrány, ha van egy profi melletted.+ a legfontosabb hogy legyen fantáziád.(és ha pedig a technikákra gondolsz és ilyesfajta fejlődésre vágysz akkor abban majd a rajztanár segít, vagy létrehozhatsz egy saját műfajt, amiben a te rajzod nem rossz hanem abban a fajtában a legjobb ) remélem segítettem legalább egy kicsit :D
2012. máj. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Darko1998 ***** válasza:
ja de most látom valaki már elmondta ezeket. akkor mindegy az a lényeg ami le van írva
2012. máj. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat és már csak egy kérdés.Sok rajzon látom és sokan is mondják hogy a legkisebb árnyékot is megkell látni és legalább olyan, ,, erősséggel,, le kell rajzolni.Ezt hogy tudnám fejleszteni?Mármint az árnyékok és sötét kontúrok kihúzását?
2012. máj. 18. 19:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg pl:egy almát lerajzolni többször grafittal legalábbis szerintem :)
2012. máj. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mefogadom a tanácsod
2012. máj. 19. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!