Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » VOLT fesztivál bérletet lehet...

VOLT fesztivál bérletet lehet egy napra kölcsönadni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem. Karszalagot kapsz, amit nem tudsz sérülés nélkül levenni.

Bár ha mázlid van.. egy ismerősömnek egyszer úgy rakták fel, hogy simán lejött a kezéről. De elvileg az a karszalag érvénytelen, és ha később észrevették volna, levágják.

2012. máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát jó lenne ha lehetne... kéne nekem is :D :D

amúgy tényleg csak úgy lehet ha le tudod húzni a kezedről.

én mondjuk eddig szinte minden karszalagot amit csak kaptam le tudtam magamról hámozni, szerencsére vékony kezem van :) és nem szokták ezeket annyira szorosra venni, hogy nehogy elszorítsa a kezedet. igazából az a lényeges hogy kifogj valami olyan embert, aki lazán szokta felrakni, meg ha kéred is hogy ne legyen túl szoros remélhetőleg jól fogja felrakni.

amúgy ha nagyon laza, azt ellenőrizni szokták amikor be-és kimész a bejáraton, ha le tudják húzni a kezedről vagy túl lazának vélik akkor levágják és kapsz egy újat.

velem az történt PAFE-n mikor egyszer kimentem a fesztiválról és mentem volna vissza, ellenőrizték a karszalagomat, és mondták hogy ez így nem jó. az ellenőr odaküldött egy ilyen szallagfelrakóemberkéhez, aki levágta a régit, de helyette egy Méglazábbat rakott fel, ami már tényleg nagyon könnyen le lehetett szedni. :D szóval van ilyen is.

amúgy az utolsó napon szoktam olyat látni, hogy a kijáratnál a hazamenőket kérdezik végig, hogy lejön-e nekik a karszalag, mert kéne. :D

ha az a cél hogy kölcsönadd egy haverodnak mondjuk, szerintem simán meg lehet csinálni, ha úgy rakták fel a belépőt a kezedre hogy nem lehet levenni, hát menj vissza a bejáratnál egy ilyen szallagfelrakós emberkéhez, hogy elnézést, túl szoros a karszallag és szorítja a kezemet, nem lehetne esetleg kicserélni? ha mázlid van akkor kicseréli neked(ha meg nem, akkor kérdezz végig minden egyes ilyen embert), és remélhetőleg az már olyan lesz hogy le tudod venni, ennyi a trükk. :D

egyébként kéne nekem is jegy írhatna akinek van számomra egy fölösleges XD

l

2012. máj. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!