Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nagyon fontos! Balatonlellén...

Nagyon fontos! Balatonlellén 2012-ben még mindig fellép Richter Flórián? Vagy ott szokott lenni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos úgy tudom, hogy nem, nagy bánatomra. 2008-tól rendszeres látogatója vagyok Balatonlellén a cirkusznak (volt olyan év, amikor Flórián miatt 8-szor is megnéztem az előadást), de ha minden igaz, június 29-től augusztus 25-ig Zamárdiban látható a Horse Evolution Show Flóriánnal az élen. Sajnos a jegyárak azóta sem csökkentek, sőt! De én azt mondom, hogy egy évben egyszer egy ilyen jó pasi megéri azt a pár ezer forintot. ;)
2012. jún. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Balatonlelle

a Cirkusz téren

2012. június 28-tól augusztus 25-ig

Kezdés időpontja:

Minden nap: 20:00 óra

2012. júl. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönömszépeen!!! :))
2012. júl. 6. 10:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Én voltam az előadáson, és nagy csalódásomra sajnos idén nem lépett fel. Viszont ha minden igaz, 2 héten belül lesz alkalmam Zamárdiban megnézni a Horse Evolution Show-t, amit ő rendez. :)
2012. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze, azt én is láttam, csak nagyon messze lakom a műsorok helyszínéhez, és a Balatonhoz nem! Minden nyáron minimum 7x megyünk Balatonra.
2012. júl. 7. 19:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha vasárnap, hétfőn vagy kedden mész (tehát olyan napokon, amikor nincs Horse Evolution Show), akkor van esély rá, hogy elcsípd Flóriánt. Nekem múltkor így sikerült vele találkoznom előadás előtt. Nem tudom biztosra mondani, hogy minden vasárnap, hétfőn vagy kedden ott van, de szerintem nagy a valószínűsége. Bár én őszintén megmondom, nemigazán örült, hogy felismertük és közös képet is kértünk, de hát szerintem ennyi a minimum amit megtehet azért, hogy évente háromszor, négyszer elmegyünk a cirkuszba.


OFF: Elnézést, hogy a kérdéstől egy kicsit eltérek, de ha van kedved, szívesen váltanék veled egy-két levelet akár Flóriánról, akár a cirkuszról is, persze csak ha nincs ellenedre. :)

2012. júl. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
zamárdiba voltak én voltam ott nagyon jó volt és főleg úgy hogy kevin az osztálytársam! megnézhetettük a póniát meg mindent!
2012. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!