Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a cirkuszos Richter Kevin...

Mi a cirkuszos Richter Kevin elérhetősége?

Figyelt kérdés
Bizonyára halottatok már a Magyar Nemzeti Cirkuszban szereplő 11 éves Richter Kevinről :) Szerintem nagyon cukii:$..ha valaki tudja az e-mailét facebookját,iwiwjét,myvipjét,tiwtterét mindegy mit,de az kérem írja meg :D előre is köszönöm
2011. aug. 20. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy 15? Álmodozol egy olyan emberről, aki nagyvalószínűséggel nem lesz a tiéd. Nőljél fel, biztosan majd megvan mindenkinek az emaile, és arra vár csak Kevin, hogy küldjél neki egy 'üzcsit'.
2011. aug. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Höö..ha nem tudod miért írsz??..egyébként személyesen is ismerem a Kevint:P
2011. aug. 20. 13:59
 3/11 anonim ***** válasza:

"egyébként személyesen is ismerem a Kevint:P"


Akkor minden bizonnyal az elérhetőségét is tudod.

És találd meg a megfelelő kategóriát legközelebb.

2011. aug. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom te mennyi idős vagy ?


Mellesleg kicsi lány (vagy legalábbis remélem ,hogy az) teljesen igaza van az előttem szólóknak ha ˝személyesen ismered akkor bizonyára legalább az e-mail címe meg van.


ja és őszintén csak jó tanács az ilyen hülye kérdéseket legközelebb tartsd meg magadnak mert mindenki csak egy retardált hülye gyereknek képzel

2011. aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én meg mondom,hogy oviból ismerem,és akkor még képzeld nem ez érdekelt..höhh..és ha nem tudsz válaszolni maradj magadnak
2011. aug. 22. 07:47
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Én,ismerem a Kevint ... nincs se myvip-je se facebook-ja !!amúgy ügyes gyerek :D e-mail címe sincs iwiw-je sincs!!
2012. aug. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Vazulnéni válasza:
:D Én is kerestem facebook-on. :D
2012. szept. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
szia figyel én a kevin osztálytársa vagyok én a telószámát tudom de sose adnám meg mert miközöd hozzá kevinnel egy évbe kb. egy hónapot van suliba de akkor is azt végig nevetjük mert nagyon jófej és szerintem más elfoglatsága is van mint hogy facebookozon meg ilyenek úgy zajlik egy napja hogy reggel 7-től 12-ig tanulás 12-től szünet 15-ig és 16 órátül próba és utána műsor szóval egész nap csinál valamit!
2012. dec. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Csak szólók ezt a kérdést megnézzte a kavin ma mondta a suliba!
2013. febr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 barbi k válasza:
39%
Bocsi de én nem tudom sajnos az elérhetőségét de én is kerestem. De nem értem hogy mért kell téged leszolni ez csak egy kérdés volt .
2013. aug. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!