Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok igényes budapesti...

Tudnátok igényes budapesti szórakozóhelyet ajánlani?

Figyelt kérdés

Olyat , ahová a fiatalság kulturáltabb fele jár!! :)

Én a Zöld Pardonról hallottam , hogy az jó . Nektek mi a véleményetek róla? kb. hány évesek járnak ide?

És van valami igényes hely a XVII. kerületben vagy a környékén?


2012. máj. 29. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Jobb, ha előre letisztázzuk, hogy külváros környékén nem nagyon van szórakozóhely, ergo a 17. kerületben és közelében se nagyon.


ZP-be nem feltétlenül a kultúra jár, ha olyat keresel, akkor inkább Hajógyárira látogass el, az viszont nagyon messze van, és nem túl olcsó.


Visszatérve, ha szereted az olyasmi helyet, mint a ZP, akkor ajánlom a Morrisonsokat (1,2, Liget), hasonló kaliberű helyek, színvonalas zenékkel.

Ha viszont elitre vágysz, akkor irány a Moulin Rouge, Stúdió, Bed, meg hasonszőrű, általában Hajógyárin elhelyezkedő bulik.

Egyébiránt ajánlom még a Soho Londont, ami a zene kivételével (ami nekem annyira nem tetszik, de lehet, h neked igen) elég igényes hely, de a legnagyobb bulik, a legkülönfélébb emberek a ZP-ben és a Morrisonsokban fordulnak meg. :)

2012. máj. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Symbol,3.kerület.igényes,de sznob.oda csak az elit jár.
2013. júl. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!