Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Be fognak engedni a koncertre?

Be fognak engedni a koncertre?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy a kedvenc bandám, az An Cafe november 14-én Budapesten fog koncertezni, a Club 202 nevű helyen. Olvastam a hely oldalán, hogy 14 év alatt nagykorú rokon kísérete szűkséges, és 14-16 éves kornál szülői nyilatkozat. Én 12 éves vagyok. Már megrendeltem a jegyet, meg is jött, 6900 ft volt. És erre kiderül, hogy kellene kíséret.. Azt én is gondoltam, hogy nem mehetnék be 12 évesen egyedül egy koncertre, ezért a 14 éves nővérem is velem fog jönni. Azt írták, hogy kérnek diákigazolványt v. személyit, és hogy megnézik a korunkat.. Senki rokonom nincs, aki szeretné a bandát, és 18+ is egyben.. főleg olyan nincs, aki 6900 forintot erre áldozna. Szüleimmel meg elég ciki lenne menni, meg nem is akarnának ^_^".. Voltak páran, akik azt mondták, hogy szerintük nem kérdezik a kort, mert az üzlet a fontos nekik, és hogy minél többen vegyenek jegyet, és menjenek el.. Szerintetek? Be fognak engedni? Tényleg nagyon el szeretnék menni, mert az együttes Japán, és nem hiszem, hogy még egy alkalommal eljönnek Magyarországra.. ráadásul a jegy is sokba került. :( 12/L

2012. jún. 14. 20:12
 1/8 anonim válasza:
Szerintem beengeednek,mert a követelmények mindig nagyobbak papíron,tehát szzerintem vigyetek 1-1 szülői nyilatkozatot és azzal rendben is lesz.
2012. jún. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
14 alatt voltam, engem beengedtek, a neten megbeszéltem egy lánnyal, aki elmúlt 18, és vele bemehettem :"D Szerintem ha van akármilyen 18 feletti barátod kérd meg, és vele bemehetsz. De egy szülői nyilatkozatot mindenféleképpen vigyél, és így rendben lesz.
2012. jún. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Én legutóbb LM.C-n voltam a Club202-ben, szóval volt szerencsém az ottani biztonságiakhoz. Rendesek voltak : ) Nem kértek semmi papírt csak megkérdezték, hogy elmúltam-e már 18 és annak megfelelő színű karszalagot adtak (az alkohol fogyasztás miatt.)

De sztem ha kapunyitás előtt odamész és úgymond 'összebarátkozol' a sorban állás közben pár idősebb rajongóval biztosan bevisznek magukkal. : )

2012. jún. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Melody-chan válasza:
Én is voltam koncerten a Club202-ben tőlünk kérték a személyit... nagyon keményen nézték. Bár ez attól is függ milyen koncert. Egy An Cafe konci nem vészes, de nem ártana felnőtt kíséret.:)
2012. jún. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ^^. Oké, akkor viszünk nyilatkozatot, de majd még lehet, hogy találok felnőtt kíséretet, még messze van a koncert :).
2012. jún. 25. 15:23
 6/8 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem annyi gondom van, hogy szüleim nem akarnak elengedni (14 vagyok, és 18 éves barátnőmmel mennék), mert Győr környékén lakunk és féltenek. De abban benne lennének, ha ott pesten egy kis csapatba verődnénk a többi fannal. Légyszi segítsetek! Nagyon fontos lenne. Hogy válaszoljak, én viszek szülői nyilatkozatot és igazolványt is, plusz ott lesz a barátnőm is, szóval csak beengednek :D Azt még meg szeretném kérdezni, hogy a jegye t hogy intézted? Neten rendelted? És ha igen akkor belinkelnéd nekem az oldalt? Köszönöm (: Nyappy mindenkinek!
2012. szept. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mayan125 ***** válasza:
0%
Remélem nem engedtek be. Mi a francot keres egy 12 éves egy koncerten?? Egyáltalán, meddig csökkenhet még a bulizni járók átlagéletkora? Szégyen ami itt van. Elcsökevényesedett kultúrális szokások (vagy nincsenek is), mindenki elhanyagolva, szülő a gyerekét, az emberek egymást, de még saját magukat is. Jövő megalaapozása, szorgalom elérni valamit, hasznos tagjává válni a társadalomnak, hogy véletlenül még a következő generációk számára is valamennyire élhető lenne a világ, az persze nuku. Ne érts félre, te már eleve rossz mintákat tanulsz, és valószínűleg ez a szüleiddel is így lehetett, külömben nem lenne lehetséges, hogy egy 12 éves GYEREK
2014. jan. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mayan125 ***** válasza:
0%
Remélem nem engedtek be. Mit keresnivalója van egy 12 évesnek egy koncerten?? Egyáltalán, meddig lehet még visszamenni a bulizni járók életkorát tekintve? Elhanyagoltság, a szülő a gyerekét, az emberek egymást, illetve saját magukat is. Jövőt építeni, felelősséget vállani dolgokért, szorgalom, tanulás, a társadalom számára hasznos polgárrá válni, hogy esetleg még a következő generációk számára is valamennyire élhető legyen a világ, az bezzeg gondolom nuku. Ne érts félre, te már csak a rossz mintákat veszed át, valószínűleg ezzel a szüleid is így voltak, ezért nem tudnak neked értékes dolgokat átadni. Különben kizárt lenne, hogy lehetségesen eljusson egy 12 éves GYEREK egy koncertre. Szégyen ami itt van, komolyan mondom. Persze nem csak ittt, ez globális jelenség, és igazából az az ijesztő, hogy még csak fel sem háborítja az embereket, teljesen természetesen adtok tanácsot az illetőnek ti is.
2014. jan. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!