Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Facebookon csináltam egy...

Facebookon csináltam egy oldalt de nem használom. Hogy tudnám letörölni az oldalt? Már mindennel próbálkoztam, de még a beállításoknál sincs olyan oppció hogy oldal törlése/elhagyása.

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 20:24
 1/3 anonim válasza:

Oldal szerkesztése: alul kis betűvel: oldal törlése

és asszem 12 napot kell várni és ugyanott lesz h végleges törlés :)

2012. jún. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azthiszem félreértettétek:D én nem a facebook fiókomat akarom törölni, hanem egy oldalt amit létrehoztam. Ez olyan mint amilyenek ezek a csoporton facén csak ez oldal. Jobban nem tudom elmagyarázni xd azért köszönöm:)
2012. jún. 30. 16:28
 3/3 anonim válasza:

Én azt írtam le :D

Oldal szerkesztése, Jogosultságok kezelése, és alul oldal törlése (ott fogja neked mutatni hogy xy napon belül törlődik, és az xy nap múlva felnézel, megcsinálod ugyanezt csak az oldal törlése helyett az lesz oda írva h oldal végleges törlése) :)

2012. júl. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!