Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Meddig tart a "retró" korszak?...

Meddig tart a "retró" korszak? A 90-es évek még beletartoznak vagy már nem?

Figyelt kérdés

A Retronómon egészen 1999-ig van az évenkénti leosztás, de szerintem a 90-es évek már nem retro. Zenében és más dolgokban is a 80-as évek végéig tart a retro.

Ti mit gondoltok? :)



2012. jún. 27. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg a 60-as évek. De manapság már mindenre azt mondják, hogy retro, ami legalább 5 éve volt. Ez a divat, ezzel lehet eladni az embereknek bármit, és ezt ki is használják.
2012. jún. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tíz év múlva már a 90'-es évek is retrónak fog számítani... egyébként pedig valamilyen szinten már most is az, hiszen ha jobban belegondolunk, a világ olyan gyors mértékben fejlődik, hogy a régi nokia 3310-es telefonokat is már veteránnak mondjuk, mert képtelenség követni a fejlődést - ergo, igen, akár már lehet retrónak mondani a 90'-es éveket.


(zárójeles megjegyzés, hogy épp a minap nézegettem régi képeket, mikor pár éves voltam, és azok a bútorok, szerkezetek, tárgyak, amik a képeken voltak, nos, ha látná őket bárki, határozottan azt mondaná: retró :D (90'es születésű vagyok...) )

2012. jún. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdező neked van igazad, a retro nem a kilencvenes cucc.
2013. okt. 21. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!