Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vannak itt Miskolc környéki...

Vannak itt Miskolc környéki rockerek?

Figyelt kérdés

Tudom elég hülye egy kérdés, de kicsit egyedül maradtam, főleg stílusomban... Szóval a nagy kérdés, ha vagytok itt Miskolc környékiek, hova jártok szórakozni, mert koncertekre járok, viszont azért elég ritkák, én meg mennék, élnék mert egy nehéz időszakon próbálok túllépni.

22/F


2012. jún. 30. 10:42
 1/5 Evilkiller ***** válasza:

Vannak, nagyon sokan, csak menj végig egyszer a sétálón, és kapásból 10-15 rocker fog szembe jönni veled, ha nem több! :)

Nem vagy egyedül! :)

Nos...

Alapvetően három helyet tudok említeni, ahova rockerként szórakozni járok!

1.: Koncert

2.: Házibuli

3.: Kocsma/Presszó (Csak, ahol van biliárd, csocsó, vagy egyéb játék, amin elpüfölhetem a haverokat! :D)

2012. júl. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
most értem haza devnem találkoztam olyanvtársasággal ahova akár csatlakozhattam volna... még jó hogy haverom mégis ráért és nem egyedül rúgtam be... bár legközelebb csak keresni kéne hozzám hasonlókat... de azért köszi
2012. júl. 1. 02:51
 3/5 Evilkiller ***** válasza:

Egyébként nem a legkönyebb úgy ismerkedni, hogy ismeretlenekhez próbálsz hozzáverődni!


Inkább barátok barátaival próbálj közelebbről megismerkedni, aztán meg az ő barátaival!


Mindenkinek van saját társasága, és így hamar megismerhetsz sok mindenkit!


Szervezzetek minél gyakrabban házibulikat, és mondd meg, hogy mindenki hozza az értelmes barátait!

2012. júl. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nekem most elkopott a társaságom ami többnyire annak köszönhető, hogy az exem miatt elhanyagolódtak a haverok meg másfél évig Debrecenben laktam ott van egy-két baràt, de az túl messze van ahhoz hogy napi- heti szinten lejárjak. Itthon nincs olyan haver akivel el tudok járni szórakozni, maximum diszkós akadna, de vele is csak kocsmázni tudok menni mert diszkóba nem igazán megyek... szóval valamilyen módon muszáj vagyok idegenek felé indulni, mert eddig itthon ültem és kezdek begolyózni...
2012. júl. 1. 18:37
 5/5 anonim válasza:

Na nekem is pont ez a problémám. Lemorzsolódás, meg hogy ugye tulajt - stílust - váltott a Sörkopi, pedig az milyen jó hely volt! Azóta is keresem az ottani arcokat, de nem igen találom őket :( Péteren meg Barcikán is vannak jó helyek, de ha oda megyek, mindig szerveszkedni kell ottalvás ügyében, szóval napi szinten az sem menne.

25/L

2012. júl. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!