Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan alakítanátok a napokat...

Hogyan alakítanátok a napokat egyedül, hogy jól érezzétek magatokat ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Kapcsolatom véget ért nemrég,szomorú vagyok,rettentően hiányzik,ezért gondoltam hogy elmegyek a Balatonra 1hétre egy házba kicsit elterelni a gondolataimat.Nem messze van a parttól,de ez egy olyan terület,ahol nem sok ember van,inkább csak üdülők,nincsenek bulik,stb,ezekre most nem is vágyom.A háznál van medence,bogrács,grill.Ti hogy osztanátok be egy napotokat minél kellemesebben?
2012. júl. 1. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Úristen, hogy én mennyire örülnék, ha nekem is lenne ilyen lehetőségem! :(

Vigyél magaddal filmeket, illetve könyvet. Én aludnék, amíg csak bírok, aztán ébredés után (nálam lenne 10 óra mondjuk) kimennék úszni egyet, majd sétálni a városba, bevásárolni (szigorúan friss hozzávalókat csak aznapra) aztán főznék magamnak valami finomat. Délután kiülnék a partra olvasni, napozni, rejtvényt fejteni, fürödni, aztán este megint sétálnék egyet valami forgalmasabb helyen, csak hogy lássak embereket is! :) Este kiülnék a teraszra a vacsimmal, meg valami üdítővel, aztán néznék egy filmet, vagy éjszakai fürdőznék és alvás. Isteni lenne így eltölteni egy hétvégét úgy is hogy van párom... hát még úgy, ha éppen szakítottak volna velem! Irigyellek!!

2012. júl. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
könyveket :D olvasni otthon is lehet!
2012. júl. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

attól függ mikor kelsz :)


reggeli egy árnyékos helyen, majd be a medencébe, kimászol beízzítod a grillt amíg jó lesz újra punnyadj a medencébe. Kicsit sütögetsz, kaja és egy kis alvás. Délután áztsad tovább magad az estét meg zárd le egy szalonnasütéssel és párüveg sörrel :) - én ezt teszem jövőhéttől :D

2012. júl. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megpróbálok ott 8-kor kelni vagy előbb,mert itthon mindig később kelek.Akkor viszek újságot,könyvhöz most nem lenne türelmem:)Parton most nem merek napozni,mert lett egy kis feleslegem hipp-hopp bánatomban,kikerekedtem,úgyhogy ezt így nem,de éjszaka akkor belemegyek a Balatonba,bár nem tudom milyen az a partszakasz.Viszek akkor itókát is,eliszogatok egymagamban..:D Grillezni még nem grilleztem,akkor azt is kipróbálom.
2012. júl. 1. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!