Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányként egyedül mennék esti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként egyedül mennék esti szórakozóhelyre. Szerinted?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, életemben eddig egyszer voltam esti szórakozóhelyen, a Morrison's-ban.

Szeretnék elmenni egy magasabb színvonalú helyre is, de a barátnőim nem járnak ilyen szerintük "ultra-sznob" helyre, mint például a JamPub, Moulin Rouge, MIX, Symbole stb.


Szerintetek mi lenne, ha egyedül mennék? Hogy csináljam? Ismerkedni is jó lenne...


2012. jún. 28. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ne rúgj be és nem lesz baj, meg ne osonj olyan helyre ahol nincs senki, mert manapság sok az erőszak.
2012. jún. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nos, miért ne?
2012. jún. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen azon parázom, hogy elmegyek, leülök a pulthoz és nem jön oda hozzám senki sem...
2012. jún. 28. 20:40
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Menny nyugodtan de pillangó vagy egy m4 carbine sosem árt ha egyedül mész .
2012. jún. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon nagyon vigyázz magadra, mert tele van a világ rossz emberekkel, akik ha látják, h egyedül vagy, akkor kihasználhatják... szóval ülj le a pulthoz, és mondjuk kezdetnek kezdj el a pultossráccal beszélgetni. Mosolyogj sokat, nézelődj, keresd a szemkontaktust és valószínűleg úgyis lecsap rád valaki. De figyelj az italodra is.
2012. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én elmegyek veled:D 20L
2012. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha tudsz magadra vigyázni, akkor menj nyugodtan. :)

Ne aggódj, nem fogsz egyedül maradni. Én nem vagyok egy kifejezett bombanő, de amikor 1x elmentem egyedül bulizni, csak úgy röpködtek rám a pasik. :D 25N

2012. jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Velem is eljöhetnél:-) szintén lány
2012. jún. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
csapunk egy csaj bulit.. nekem sincsen olyan barátnőm aki ilyen helyekre eljárna velem .. az előző 20L voltam
2012. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én benne vagyok.. budapestiek vagytok? Írtam privit:)
2012. jún. 28. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!