Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Belekezdjek a blogolásba? Mi...

Belekezdjek a blogolásba? Mi lesz nem lesz, ha senki sem nézi majd meg? Mik a legolvasottabb témák?

Figyelt kérdés

2012. júl. 8. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
kezdj nyugodtan, ha úgy érzed. én 2008 óta blogolok, de a közvetlen ismerőseimnek sosem linkeltem be, volt idő, amikor 5
2012. júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hoppá, előző vagyok: tehát volt, amikor 50 olvasóm is akadt, a semmiből, de én nagyon labilis vagyok, ezért a blogom állandóan elköltözik, szépen lassan haladnak az olvasók, de engem még csak nem is érdekel, mert magamnak csinálom.
2012. júl. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm és egyébként mik a legnézettebb témák?
2012. júl. 9. 08:59
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Még jóhogy a szex!
2012. júl. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Mahesha ***** válasza:
100%

szerintem ha blogolni akarsz, akkor ne azért csináld hogy nézzék, hanem, mert neked jó hogy írod.

nézd meg a Julie and Julia című filmet, abban egy csajszi blogol :)

(ezt főleg akkor ha lány vagy, de nem rossz egy fiúnak sem)

2012. júl. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 LeGrady válasza:

Egy blog akkor igazán jó, ha számodra fontos témáról szól.

Mások sok okból olvashatják, azért is ha humoros, azért is ha új nézőpobntot mutat, de akár csak akkor is, ha jól körbejár egy témát. Ember rengeteg van odakint. Heti egalább egy post-ot csinálj, az sokat számít. És türelem, sok sok türelem :)

2012. júl. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 bencsik bence válasza:
szex és meztelen csajok
2012. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én is blogolok, de nem az az 1. számú célom, hogy rengetegen olvassák. Én például egy kis regényt írok, minden bejegyzésbe egy fejezet. Szóljon arról a blog, ami téged érdekel. Persze jó, ha mondjuk a design feltűnő, mert jobban felfigyelnek rá. :)
2012. júl. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Én 2011 augusztusa óta blogolok. A saját verseimet osztom meg időnként, ha megszáll az ihlet. :)


Ha több olvasót szeretnél, akkor beküldheted ezen a címen a blogodat: [link]

Meg fog ugrani a nézőközönséged száma. :)

Szerintem mégis inkább magadnak írj, ne másoknak. Az az igazi élvezet.

Sok sikert az íráshoz.

2012. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Makarónis tészta!
2012. júl. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!