Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Veletek is szokott lenni,...

Veletek is szokott lenni, hogy ha egy könyv vagy film sorozat utolsó része végére értek, befordultok?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy normális-e, de én, ha egy olyan sorozat végére érek, amit nagyon szeretek, nagyon szomorú, néha depis leszek és gyakran sírok. Valószínű azért, mert mivel a szereplőkről nem fogok semmi újat hallani, úgy fogom fel, mintha meghalnának. Gyakran nem merek egy utolsó részt megnézni vagy elolvasni, hogy a szereplői ,,Tovább éljenek''
2012. júl. 8. 20:34
 1/3 anonim válasza:
Nem!
2012. júl. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen, én is szoktam így érezni. Szerintem ez teljesen normális, hiszen valamilyen szinten egy veszteséget kell feldolgozni. Hiszen sok időt eltöltöttünk egy adott sztoriban, világban, hangulatban, és ha vége, soha nem térhetünk már oda vissza, nem követhetjük tovább a megkedvelt szereplők történetét... (pl. másodszorra megnézni egy filmet sosem olyan, mint elsőre).
2012. júl. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ismerős érzés...
2012. júl. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!