Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért lett még zöldebb a...

Miért lett még zöldebb a klórtól a víz medencénkben?

Figyelt kérdés
Már elég algás volt szóval tettünk bele algaölőt meg klór granulátumot is persze külön, követtük az előírást mit hogyan kell és a víz amint beleraktuk a klórt még zöldebb lett. Nem fehérebbnek kellene lennie? Már 2 napja ilyen és nem változik semmit. Mitől lehet ez? Brilliant pool szuperklór granulátumot használunk.

2012. júl. 10. 09:09
 1/4 anonim válasza:
Sajnos ha már nagyon sötét zöld / feketés a medencében a víz, akkor már nem elég csak tisztítószereket bele tenni (hipó, klór) maximum ilyenkor csak világosabb zöld lesz...sajna a víz felét ilyenkor le kell engedni, kimosni- lepucolni a medence falát, kiszoktuk porszívózni és bele a klór tablettát, stb... majd felengedjük friss hideg vízzel..macerás és fárasztó- de megéri :D
2012. júl. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A hipót még nem próbáltuk az nem baj ha most így ezek után teszünk bele? Jó lenne ha nem kéne ennyit babrálni vele de hát ha muszáj. :( Ilyen barnás zöldes sárgás azt olvastam hogy mivel kútvíz ezért oxidálódik a benne lévő vas a klórtól. Lehet hogy ez az? Akkor is csak így lehet megszüntetni?
2012. júl. 10. 12:40
 3/4 anonim válasza:
Nekünk szép átlátszó a színe,nem zöld. Mi 3 féle vegyszert teszünk bele algaölőt,klórt(pór),ph csökkentőt és 3-4 naponta nézzük a klór és a ph szintet és úgy szoktuk adagolni mikor kevesebb több kell bele. Az utasításon rajta van h xcm3 mennyi gramm kell miből.
2012. júl. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
még ezt elfelejtettem,h hipót nem használok semmikép!előző voltam
2012. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!