Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Discoba miket lehet csinálni?...

Discoba miket lehet csinálni? Ki a parti arc? Mitől szereti mindenki annyira? Mi benne a jó? Élmények?!

Figyelt kérdés

:D én még sose voltam, de valamiért nem is akarok :S:$ elképzelésem sincs mit lehet ott csinálni, mért jár minden ismerősöm (korombeli)

A barátnőm is mindig hív, de már lassan kezd nekem kellemetlen lenni, hogy sose megyek vele. :$ nem tudom mért... :/ 17 éves lány vagyok :) Egyébként meg minden hülyülésbe benne vagyok... de ez a bulizás, hát nem tudom.:D



2012. júl. 11. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen élmény? A mai drogosdiszkóban, dettó drogosdiszkó zenével? Sok köcsög alkoholistával, "szeretetet" áruló senkiháziakkal? Szakadt tiniribancok, nincstelen tizenévesek, akik azt hiszik, hogy mindent megtehetnek és 2 feles után ők a janik (kvázi még inni sem bírnak). Már több mint egy éve nem járok diszkóba. Ennek már bőven nincs értelme. Ne szégyelld magad azért, mert nem süllyedsz a többi "ember" szintjére. Sokkal jobb dolgokat lehet csinálni helyette. Ja és, hogy ki a parti arc? Általában nőknél az, aki a legtöbb f*szt le******, "férfiaknál" meg a legnagyobb hangú, hülye kinézetű izomzat nélküli "dinamitember". 20/F
2012. júl. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm, eddig magam is valami hasonlókra gondoltam, a hallottak alapján. De akkor ez a gondolat még jobban megerősödött. :)

Lényegébe...semmiből se maradok ki. :D

2012. júl. 11. 17:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én tapasztalatból mondtam, de nyugodtam kipróbálhatod; ha elég érett a gondolkodásod, akkor magad is erre a perspektívára fogsz jutni. Amúgy meg lényegében, és nem "lényegébe", nem kötekedni szeretnék, csak az objektivitás kedvéért tájékoztatlak. ;)
2012. júl. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Persze, én kérdeztem, és te pedig válaszoltál. :D Szóval köszönöm. :D

De még mindig nincs kedvem a csajokkal menni. :'D

Nem nagyon vonz a téma. :ZZ

2012. júl. 11. 18:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Helyes döntés. Szívesen ;)
2012. júl. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez... nem tudom mi, csak... így érzem. :)

:)

2012. júl. 11. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!