Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van valakinek ötlete az...

Van valakinek ötlete az évfordulós ajándékommal kapcsolatban? CSI rajongók előnyben!

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, most leszünk négy évesek a párommal. Nem nagyon szoktuk megajándékozni egymást, úgyhogy biztos semmire nem számít. Nagy CSI rajongók vagyunk, az összes Helyszínelők sorozatot szeretjük. Ebben a témában szeretnék neki a lakásunkban egy kis fejtörőt csinálni. A lényeg, hogy nyomokon keresztül jusson el az ajándékához (ami vagy egy tandemugrás, vagy én leszek :)). Olyan ötletekre lenne szükségem, amik a nyomokhoz kapcsolódnak. Pl kialakítanék egy mini labort, nagyítóval, és fényképeket kéne összehasonlítani, ilyesmi. És mindig kap egy számot, ami egy borítékot jelöl, amibe benne van, hogy hol a következő rejtvény. Ha valahol rosszat választ, akkor nem jut tovább és vissza kell mennie a kezdetekhez. Ilyesmi.. :D

Olyan is eszembe jutott, hogy gipszbe mintázok pl kocsikeréknyomot, és fotókból választhat melyikkel passzol.. Elnézést, hogy ilyen hosszúra sikeredett, remélem valakinek van még ötlete számomra! :) Előre is köszönöm, ha igen!!



2012. júl. 13. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, csak nehéz kivitelezni. Persze nem lehetetlen, próbáld meg. Aztán hajrá!
2012. júl. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, bár sajnos nem sok segítséget kaptam, de ma fogok debütálni :D
2012. aug. 1. 01:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!