Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni egy szórkoz...

Mit lehet csinálni egy szórkozóhelyen olyan sok ideig?

Figyelt kérdés

Rendes discoban még nem voltam csak ilyen pub szerű helyen (ott is volt tömegnyomor meg táncolósdi) de el akarok menni egy clubba valamikor. Nem vagyok nagyon bulizós típus ezért inkább szívesebben járok normálisabb pubokba.


Csak nem bírom megérteni, hogy mit lehet 4-5 órán át egy ilyen helyen ellenni? 4-5 órán keresztül ugráltok a zenére és 2-3 részeg csajjal smároltok vagy mi? Sose bírtam felfogni hogy mit lehet csinálni egy discoban hajnali 4-5-ig? Én szerintem megunnám és lelépnék 1 körül...


Ja és hozzáteszem, hogy nem vagyok hosszú hajú rocker csávó, sőt igényesebb trance-t hallgatok de hogy egy discoban mit lehet csinálni 4-5-ig azt sose bírtam felfogni..


18/F

(remélem érthető a kérdésem)


2012. júl. 21. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Alapoztok buli előtt v.hol(mivel egy szórakozóhelyen berúgni nem olcsó, ezzel ellentétben tescoban megvett pia tökéletes, itt értendően akármilyen pia. Pl. parkba leültök inni, mert bulizni ki az a fas. aki nem részegen megy? Az alkohol segít oldódni + jól érzed magad és jól sokat alapozól ezáltal kiesik az a 4-5 óra. Velem már volt ilyen nem jó érzés olyan bizonytalan. :D

2. Bent iszogattok(keveset), beszélgettek(inkább discó előtt ahol értitek is egymást), ja + táncoltok. :D Elvégre discóba szórakozni megy az ember kinek mi a szórakozás. Ismerek olyat akit általában már be se engednek olyan részeg így kb 4-5 órát alszik. Más iszik és végig vereti táncolva. :D Vki is-is.

2012. júl. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
+Új embereket ismersz meg, ha jó a buli elrepül az idő ha nem akkor meg szenvedés az egész. :D Olyan mint egy jó társaság észre se veszed és már menni kéne valamikor meg két szó után síri csend és kínos a beszélgetés és de mehetnéked van. :D kicsit siettem,. :D
2012. júl. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem mit mondasz, mondom voltám már buli féleségekben ahová nem kellett belépőt fizetni és volt nagy táncolás (hering party inkább) ÉS 2 abszint és teqila és még sok más pia után, teljesen részegen sem tudtam feloldódni és táncolni? Lehet csak rühellek táncolni és dobálni magam? :D
2012. júl. 21. 23:20
 4/5 anonim ***** válasza:

És miből jutottál arra a különben teljesen téves következtetésre, hogy a trance az igényesebb a rocknál? Egyáltalán ez zenei stílus vagy mi? Oktatják valahol? Jegyzik valahol? Számomra a trance nem más, mint amit a neve sugall. Jól be kell tépni, ópiumot vagy marcsát szívni, bélyeget nyalni, vagy tajt részegnek lenni, hogy élvezhesd az "elszállást". Na, ez a trance.


Amúgy mit leht csinálni? Berúgni, ökörködni a haverokkal, hányni, szórakozni.

2012. júl. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentből látszik, hogy offensiven gondolkodsz... én nem a rock vs trance zenéről beszéltem, a rocker csávós hasonlatot azért írtam mert ugye rockerek nem jellemző hogy járnak discokba, clubokba... és a trance-t arra írtam, hogy szeretem ezt a fajta zenét ami az ilyen helyeken megy, tehát nem ezzel van a gond. Bár Bárány Attila remixekből nem az igényesen megszerkesztett zene jött le... Mind1 majd megtapasztalom :)
2012. júl. 22. 02:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!