Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan szerezzek...

Szerintetek hogyan szerezzek barátokat haverokat?

Figyelt kérdés
A kérdés nagyon is komoly nem kamu. Én egy 20 éves fiú vagyok. Úgy kezdődőtt hogy mikor mentem 9- osztályba középiskolába anyámék nem engettek el sehová szeptembertől juliusig csavarogni és a számítógép is el volt téve nem használhattam magyarán megszakadt a haverokal a kapcsolat. A középiskola nem abban a városban volt ahol lakom így ful idegen környezetbe kerültem.Mire vége lett az első tanévnek már nem is nagyon hívtak a haverok sehová és ha hívtak is csak discóba oda meg utáltam járni.Sajnos így maradtam haverok és barátok nélkül szépen lerendeztek a szüleim. most pedig már középiskolából is elballagtam velük se igazán tartom a kapcsolatot 1 kivételével az is félvévente egyszer találkozunk. most meg már sajnos dolgozom olyan helyen ahol jobban idősseb emberek dolgoznak szal velük nem igazán tudok haverkondi. Ez alatt az idő allat ráadásul egyik haverommal sem találkoztam és ez sajnos kezd egyre jobban megviselni. egyáltalán nem volt nővel kapcsolatom szeretnék de félek őket leszólítani. Az öt és alatt meg ha a városban meglátok valami ismerőst akkor inkább másik irányba megyek vagy ha elkerülhetetlen hogy össze találkozzunk akkor is inkább sietek. ezt nem nem tudom miért csinálom tudom hogy nem szabadhatna. Szerintetek hogyan álljak talpra ebből a mély gödörből? sajnos ez nem vicc fikázást kérem mellőzni

2012. júl. 27. 20:30
 1/2 anonim válasza:
Szia! A problémád elég komolyan hangzik, sajnálom, hogy ilyen szinten elszigetelődtél. Igazán hatékony módszert nem tudok ajánlani, de ha megpróbálsz kicsit bevállalósabb lenni, beülhetnél valahova és amikor meglátsz egy kisebb társaságot (lehetőleg fiúkat-lányokat vegyesen, úgy nagyobb az esélyed), odacsapódhatnál hozzájuk, hátha. Van egy ismerősöm, aki fennlakik Pesten, messze az eddigi társaságától, senkit se ismert, de ezzel a módszerrel egész szép társaságot gyűjtött maga mellé. Viszont kétségtelen, hogy ehhez kell egy bizonyos fokú magabiztosság és fellépés. Mást sajnos nem tudok ajánlani, viszont, ha gondolod, nyugodtan írj rám, szívesen beszélgetek :)
2012. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
úgy láttom vannak még rendes emberek. köszönöm hogy segítesz priviben majd írok este fele
2012. aug. 9. 05:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!