Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek barátokat,...

Hogyan szerezzek barátokat, ha. ()?

Figyelt kérdés
Tény, hogy itthon ülve nem lehet ismerkedni - vagyis nem nagyon szeretek, és nem vált be. De elmenni egy szórakozóhelyre... szóval, lány vagyok, és egyedül nem nagyon merek. Egyrészt melyik lány szeret sötétedés után után egyedül mászkálni az utcán, másrészt a folytonos féltés miatt kialakult bennem egy túlságosan elővigyázatosság, ami nem szinte szürreális. Majd' lefelejtettem, vannak barátaim, csak ők az ország másik végein, itthon nincs, csak egy.
2010. dec. 30. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. dec. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hol laksz,miért olyan messze vannak?Koleszos vagy vagy miért?Próbálj meg azzal az eggyel elmenni valahova,de azért óvatosan,fura az éjszaka....
2010. dec. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok koleszos -már nem. Az az egy, szóval ő másokkal megy, a barátjával és a rokonaihoz.

24 éves vagyok

2010. dec. 30. 19:58
 4/7 anonim ***** válasza:
merre laksz?
2010. dec. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Békéscsabától nem messze (10km)
2010. dec. 30. 20:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!!


Mindenképpen ki kell mozdulni ehhez, én nagyon szeretem az önkéntes munkákat, bár teljes felelősséggel egyenlőre nem végezhetek mindenfélét.Nagyon jó hely az ismerkedésre, általában azok az emberek mennek önkéntesmunkára, Akiknek mindene a segítségnyújtás, nagyon jó emberekkel ismerkedhetsz meg ilyen helyeken:)

2010. dec. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia.


Ugyanez van most velem. El kell menni valahova ismerkedni, de egyedül?!!!


Én szívesen barátkoznék veled. Írj egy privit!

2011. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!