Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit érdemes megmutatni Budapes...

Mit érdemes megmutatni Budapesten egy külföldi fiatalnak?

Figyelt kérdés
Néhány német barátom eljön Budapestre és kéne őket egy kicsit kalauzolni. Tősgyökeres budapesti létemre mégsem tudom, mit mutassak meg nekik. Én sem ismerek minden jó meg szép helyet, illetve amit ismerek és esetleg érdekes lehet, nem jut eszembe, mivel nekem "természetes", hogy van. A helyzetet nehezíti, hogy nem túl "mély" a kapcsolatunk, nem nagyon ismerem őket, illetve ez nem tudom, nehezíti-e, de a Sziget ideje alatt lesznek itt.

2012. júl. 30. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hősök tere?Hidak?
2012. júl. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze a minden városnéző-busz útvonalán szereplő, kihagyhatatlan és (számomra) kicsit elcsépelt műemlékeket megnéznénk, lefutnánk egyik nap a kötelező kört! Ámde azokon felül nem tudtok esetleg érdekes helyeket? Kávézók, sörözők, koncertek, teaházak, kiállítások, esetleg valami kis belvárosi utcában elbújó csodabarlang...
2012. júl. 30. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:
a szimpla kertet szeretni szokták a turisták :) azon kívül a deák térre is elviheted őket egyik este-éjszaka, izgalmas az élet ott olyankor :)
2012. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
[link] szerintem ide vidd el őket, a német cserediákokkal is mindig elmentem:)
2012. aug. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!