Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Adnátok pár tippet, hogyan...

Adnátok pár tippet, hogyan cseveghetnék bővebbtémákról egy sráccal? HELP!

Figyelt kérdés

Elöször is felvettem már 5 hónapja 1pasit msn-re,az elején jólelbeszégettünk meg minden.. manapság már csak annyit írunk egymásnak hogy : Szia mizu? semmi,veled? velemsem.

Ráadásul ez a srác eléggé csöndestipus. Na jó néha azért akad téma amiről beszélünk de az nagyonrtika.Mellesleg nem velem van a baj,mert mással jólelvagyok és tudok normálisan írogatni,de vele nem..



2012. aug. 4. 11:38
 1/1 anonim válasza:
Amikor ràd ír akkor kérdezd meg hogy milyen volt a napja ? vagy mi történt vele ma ??ne azt kérdezd hogy mizu mert arra röviden fog vàlaszolni .Ha nincs közös tématok akkor tegyél fel kérdéseket arrakénytelen vàlaszòlni.én ezt tapasztalatbòl tudom
2012. aug. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!