Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Trónok harca rajongók, akik...

Trónok harca rajongók, akik olvasták a könyvet is?

Figyelt kérdés

Az első évad után nem érzitek enyhén gyengusznak a 2. évadot?

Meg a változtatások,pl az aryás vonalban lecserélték boltont,tywin-re.

És szerintem az is fontos mozzanat arya karakter fejlődésében,és a többiek hozzá való viszonyában,hogy arya kinyírat a lázadás alatt egy rakat embert,és az őrt a szökésnél saját kezűleg öli meg,nem jaqen végzi el.

Az is érdekelne,hogy ha ennyire sikeres-anyagilag is-és várt ez a sorozat,akkor miért nem csinálták mondjuk 15-20 részesre az évadot?

és akkor nem kellett volna ennyire kurtítani.

csak azért fura,mert az első könyvvel nagyon szépen boldogultak a készítők.



2012. aug. 5. 01:45
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Szia! Szerintem az ég világon semmi baj nem volt a 2. évaddal, még az 1. is túlszárnyalta! :) Nem vagy te egy kissé túlságosan is kritikus...? :P
2012. aug. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

na...hát azért az erős túlzás,hogy jobb volt mint az 1:).

alapból látszott,hogy fele,vagy negyed annyiból készült.

és azért érzem a visszaesést,mert az elsőben simán meglépték a lefejezéseket,minden ilyesmit,ebben meg nem merték bevállalni,hogy egy 10 éves kiscsaj is lehet hidegvérű gyilkos.

pedig az,és ez a sorozatból nem derült ki,a többiek sem féltek tőle,a könyvben meg igen.

egyedül a 9.rész az amit rendesen odatettek ebből az évadból.

2012. aug. 5. 16:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok... :) Ha elvonatkoztatsz a könyvtől, rájöhetsz, hogy most is egy nagyszerű évadot kaptunk! :)
2012. aug. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem 10 rész pont elég gyors, és nem vontatott volt a történet folyását illetően. Ha ezt 24 részre csinálják, és még dupla ennyi töltelékidőt raknak a részekbe a kevésbé fontos jelenetekből, az már tuti uncsi lett volna.


Azt el kell fogadni, hogy egy könyv más műfaj, mint egy tévésorozat, és nem ugyanaz olyan hatásos írásban mint képernyőn.


Szerintem jól megcsinálták a sorozatot is.

2012. aug. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!