Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek Hajdúszoboszlói...

Szerintetek Hajdúszoboszlói vagy Ceglédi AquaPark a jobb?

Figyelt kérdés
Csak Cegléden voltunk és jó volt főleg az Inga csúszda.De arra lennék kíváncsi hogy hol van több csúszda és nagyobb élmény?(Most ha mennénk augusztusba Hajdúszoboszlóra a kor nagy lenne a tömeg?)
2012. aug. 18. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ceglédi vagyok ,én különbséget nem találtam a két strand között,Augusztusban is ugyanakkora a tömeg,általában ameddig meleg van ezt az emberek kiélvezik.Hajdúszoboszló amúgy is kedveltebb és ismertebb hely,én kifejezetten utáltam a zsúfoltságot.
2012. aug. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.Várom a többi válaszokat is.
2012. aug. 18. 22:09
 3/3 delusion ***** válasza:

Nehéz kérdés.


Én nem Cegléden élek, de közvetlenül mellette, illetve Cegléden nőttem fel. Hajdúszoboszlóban csak egyszer voltam, jó 7-8 éve. Gondolom voltak változások azóta. Persze akkor még max 10-12 éves voltam, szóval nyilván nagyobb élménynek minősült (a "tengerpart" főleg), mint most majdnem 20 évesen a ceglédi.


Hajdúszoboszló az olyan "nemzetközibb", ismertebb, ha úgy tetszik, hájpoltabb - szerintem. Összességében szerintem nem sok különbség van a kettő között, én inkább Hajdúszoboszlót preferálom. Talán nagyobb is, de ez nem jelent semmit, mindkettő televan.. :)

2012. aug. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!