Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » A Ceglédi vagy a Hajdúszoboszl...

A Ceglédi vagy a Hajdúszoboszlói a jobb aquapark?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ceglédi sokkal jobb!!

MOst voltam hajdúszoboszlón, és rengetegen voltak, és sokat kellet sorakozni a gumikért meg stb... 2 órás jegyet vettem, és mindösze csak 3x tudtam lecsúszni. Cegléden több csúzda van, és sokkal izgalmasabbak is (nekem nagyon tetszett az ingacsúzda). Szóval Ceglédet csak javasolni tudom....

2011. aug. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Cegléden van aquapark? :D

Amúgy Szoboszlón is csak főszezonban van tömeg, érdemes egyszer júniusban elmenni, kevesen vannak, és egy egésznapos jegy + strandbelépő még mindig olcsóbb mint a többi vizipark az országban és maga a város is szebb, jobb.

2011. szept. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szoboszló! :)
2012. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ceglédi aquapark izgalmasabb volt a számomra érdekes csúszdáival, még ha nem is olyan nagy mint a hajdúszoboszlói strand, viszont a ceglédi aquaparkban ki tudtunk kapcsolódni önfeledten és nagyon szép a környezet is.

Hajdúszoboszlón, még ha több lehetőség is van.. de mi is olyan nagy tömeget fogunk ki mindig.. hogy nem tudjuk kihasználni a lehetőségeket. Így egyre gyakrabban járunk Ceglédibe is.


Még ha azt is szokták mondani, hogy a nagyobb jobb is, de szerintem érdemes kipróbálni a ceglédi fürdőt is! :)


Bár megközelíteni autóval javaslom, vagy menetrend szerinti busszal, mert sajnos messze van a városközponttól és vonat/busz állomástól.

2012. máj. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kartats válasza:
2014. szept. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!