Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék egy jó dobókést...

Hogyan tudnék egy jó dobókést csinálni?

Figyelt kérdés
Csináltam már egyet de nem lett jó. Van annak valami mottója? Ha valaki csinált már ilyet vagy foglalkozik ilyesmivel írna nekem egy kis tájékoztatót hozzá.

2012. aug. 19. 18:40
 1/4 anonim válasza:
Én a haverjaimm al egyszer csináltam, meg dcsillagot is az a lényeg hogy megfelelő anyagod legyen hozzá. Valami jó acéllemezből vagy ilyesmiből legyen a penge (kiélezni nem szükséges) jó erős anyagbol ami nehezen csorbul ki acél, vas, stb. és jó hegyes legyen de ne annyira hogy az első dobásnál kimenjen a hegye. a nyelet meg: kettévágsz egy fadarabot ami mérettel illik a pengéhez és eltudod képzelni a nyelet. A pengébe fúrsz két lyukat ezzel kell majd rögzíteni csavarral a nyelet a pengéhez. Annyira nem nehéz, ha nem oké vmi akk majd még írok, me ez elég szűk leírás volt. ssok szerencsét:D
2012. aug. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A pengéje egy törött körfűrészlapból van, az elég acélos. De én úgy gondoltam hogy van-e valami speciális légellenállási eljárás vagy mit tudom én mi?
2012. aug. 20. 10:28
 3/4 anonim válasza:
a fűrész egész jó, mondjuk elsőnek. Ha könnyíteni akarod fúrj bele lyukakat de sztem jó ha van súja. Talán a végére kell is még valami plusz súly azt nemtom. Az a baj a körfűrésszel hogy vastagabbnak kéne kicsit lennie a pengének.
2012. aug. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a kés szerintem jó, most már valahogy dobni kellene megtanulni vele mert gyötrelmesen megy.
2012. aug. 21. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!