Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Legyagyott az xperia s telefon...

Legyagyott az xperia s telefonom és nem tudtam semmit csinalni megallt a kép és annyi reggelre lemerült feltettem tölteni és még most sem tudom bekapcsolni van valami reset gomb?

Figyelt kérdés
hopp most irom ezt és hallom hogy elkezdett rezegni .... ujra müködik de ,VAN RESET GOMB mert az akksit sem tudom kiszedni egy pillanatra...

#lefagyás #Xperia #Xperia S #Sony Xperia S #mit lehet vele csinálni
2012. aug. 20. 07:44
 1/6 Vagra Ádám válasza:
Hello, a bekapcsológombot és a hangerőnövelő gombot kell hosszan egyszerre nyomni, amikor rezzen abbahagyhatod, egyébként a könyvében is benne van.
2012. aug. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vagra Ádám válasza:
Légyszi írj vissza hogy működik-e.
2012. aug. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
hangerőm gombot emrre? mert a 4.0.4-nél a bekapcs gomb és a hangerő lefelé a kéeprnyő fotó. felfelé meg nem működik.
2012. aug. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jólett köszi
2012. aug. 21. 15:22
 5/6 A kérdező kommentje:
én még nem frissítem 4.0 -ra csak majd ha megjelenik a magyar változata is kb 1 honapmulva
2012. aug. 21. 15:23
 6/6 Vagra Ádám válasza:
4.0.4-en is működik csak egy kicsit többet kell várni, és az ICS magyar.
2012. aug. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!