Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire való pontosan a REST...

Mire való pontosan a REST gomb? (ott van ahol a fűtést lehet bekapcsolni)

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
A szó jelentéséből kiindulva én arra tippelek, hogy az valami olyan fűtési mód, amit akkor tanácsos bekapcsolni, ha a kocsiban akkor sok időt fogsz tölteni, esetleg bent alszol!:)
2011. okt. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez miben van?
2011. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Autóban. Konkretan mercedesben w202.
2011. okt. 3. 20:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet előreprogramozni a klímát fűtést ilyeneket esetleg annak a resetje??

Vagy ha megnyomod az is megeshet hogy a Ferrari egy buta fatraktorrá változik. Úgyhogy csak okosan nyomkodni....

2011. okt. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első vagyok, utánanéztem külföldi Mercedes fórumokon. Ezt a gombot, nehogy nyáron megnyomd, mert valószínűsíthetően forró élményekben lesz részed (szószerint).

Szóval ez arra jó, hogy télen, amikor a motort leállítod és készülsz elhagyni a kocsit, megnyomod ezt a gombot és a még meleg motor hőjét beviszi az utastérbe kb. 30percen keresztül (persze fokozatosan langyosabb a bevitt levegő, ahogy hűl a motor). Ez télen hasznos dolog, mert ha visszamész a kocsihoz egy vásárlás vagy akármi után (a lényeg, hogy ne tartson órákig) már nem lesz hideg a kocsiba. Ha nem is lesz meleg, arra jó ez a funkció, hogy a klímának már alacsonyabb hőről kell visszamelegítenie az utasteret.

2011. okt. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pardon, "..hogy a klímának már MAGASABB hőről kell visszamelegítenie az utasteret.."
2011. okt. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi
2011. okt. 4. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!