Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti ''szórakoztatok'' már a...

Ti ''szórakoztatok'' már a telefonnal? :D Mit szóltatok bele?

Figyelt kérdés
Ugy értem, hogy pl felhivtok egy "csak úgy beírt" számot, felhívjátok, és hülyeségeket beszéltek bele? XD :DD miket mondtatok bele? ><

2012. aug. 28. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ez szánalmas... -.-'
2012. aug. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 delusion ***** válasza:
11-12 évesen csináltam ilyet. Nem sok értelme van...
2012. aug. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem szórakoztam ilyennel, de egyszer átjött egy haver, és őt mindig hívogatták telefonbetyárok, többen is voltak, visongtak a telefonba; haver akkor odaadta öcsémnek a telóját, és akkor ő meg ilyeneket mondogatott bele, hogy "Gyúrunk vazze?" :D Azóta se hívták havert többet! :D Nem merték XDDD!!!
2012. aug. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:D amugy énse csinálok ilyet, csak olvasokilyeneket xdd jokat lehet rajta nevetnii xd több sztori? :D xd vagy olyan amit olvastatok? :D
2012. aug. 28. 15:35
 5/9 anonim ***** válasza:
kb. 12 éves koromban felhívtuk a gyereksegélyhívót, és azzal baromkodtunk az osztálytársaimmal :D Sajna miután már elég sok sztorit benyomtunk, megismerték a hangunkat xd volt egy sztori hogy egy idegbeteg vagyok aki mindig káromkodik.. káromkodtam is rendesen, majd azt mondta hogy mennyek logopédushoz.. meg hogy beszéljek magyarul.. gondolom már elege volt belőlem.
2012. aug. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi az osztálykiránduláson a kisbuszon /külön busz/ Hivogattunk ismeretlen embereket és megkérdeztük hogy mennyibe herül akkor az a hajszárító amit rendeltünk? Meg hogy ismered a Lajost? Tudod azt aki a trágyát hordja neked meg ilyesmi xDD
2012. aug. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
(6. vagyok) Persze ezek régen voltak :)
2012. aug. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát apám mesélte hogy ők sokszor csinálták hogy felhívtak egy ismeretlent és mondták neki hogy a Bélát keresik (vagy akármilyen nevet) és ezt megcsinálták kb 3× ugyanazzal a számmal és negyedszerre meg: Béla vagyok nem kerestek?(persze ha pont rossz számot hívtál és van Béla akkor szívtad...)De ez már régen volt (43 éves)
2012. aug. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Talán 4-be jártam, osztálytársamék a 112-t hívogatták folyamatosan, és 1 maradt meg a több tíz ökörségből:

Jónapot kívánok cica! Azt szeretném mondani, hogy meghalt Petőfi Sándor!

Aztán rá egy pár napra az egyik osztálytársamékhoz kimentek a rend őrei.....:D(De nem lett semmi)

2015. júl. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!