Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak engem irritál a füredi...

Csak engem irritál a füredi Anna bál?

Figyelt kérdés
A sok nagyfejű milliomos, meg a könnyűvérű lánykáik ott mulatnak, hogy finoman fogalmazzak. Az országban meg újra elkezdődtek a kitelepítések, gondolok itt azokra a hitelesekre, akik nem tudták fizetni a hiteleiket, a munkahelyek szándékos tönkretétele miatt! A sok szerencsétlen együgyü meg még tapsol is nekik. A tévéközvetítésben néha bevágtam volna olyan beteg gyerekek képeit, akinek a gyógyítására nincs pénz, bezzeg a milliomos ..... ruháira igen!
2009. júl. 27. 09:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Engem is irritál. Ők annyit kötlenek egy ilyen estére, amennyit másnak az egész éves megélhetése. Én azon gondolkozom, hogy ketten, két tanúval, öltönyben-kosztümben házasodunk össze a vőlegényemmel, mert nincs rá többszázezer/millió forintunk, hogy életünk egyik legfonotosabb napjának megadjuk a módját. Egy Anna-bálozó család szerintem csak a ruhára költött egy milliót. És emellett ők gondolom nyaralnak, telelnek, stb, nálunk ilyen szóba sem kerül. És akkor arról nem is beszélek, hogy mi még nem vagyunk szegényeknek mondhatóak, hiszen van fedél a fejünk felett, van mit enni, van internet stb., de így is ég és föld, ami az életszínvonalunk között van. Mi van akkor a TÉNLYEG szegény emberekkel?
2009. júl. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Igen, engem is irritál, pont, mint az Operabál. Egyszerűen felfoghatatlan, hogy amíg a lakosság 90%-a szenved, és napról napra él, addig a felső tízezer számolatlanul szórja a pénzt. A jónép meg teljesen el van ájulva, hogy milyen egy puccos dolog, meg hogy milyen szépek a ruhák, milyen sok kaja van... Molotov-koktélt a bálra!
2009. júl. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%

Undorító, hogy sok irigy ember bele akar szólni, hogy más miként költse el a saját pénzét! A saját pénzük elköltéséhez joguk van, milyen alapon akarjátok megszabni, hogy mire?

Ők se mondják meg nektek, hogy ti mire költsétek a pénzetek.

2009. júl. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Ez a tipikus Magyar, "ha nekem nincs másnak se legyen" mentalitás. Ez egy ilyen ország.
2009. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Én is nagyon tudom bírni az ilyeneket... Szegény gyerekek betegek, nem tudják oket kezelni, mert a szuleiket kirúgták a munkahelyrol és orulnek, ha a lakást ki tudják fizetni meg kajára van pénz, ezek a kis g.cik meg az Anna bálba mulatoznak, azt sem tudják hova rakják a pénzuket.. Nem tudom hova megy ez a világ, de így nagyon nincs jól!

Azon a pénzen amit az Anna bálra koltenek inkább gyermekotthonoknak, állatmenhelyeknek, kórházaknak segíthetnének! Ez a világ már teljesen bolond lett....

2009. júl. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ez a világ már teljesen bolond lett"


Lett? Mégis mikor volt szokása a gazdagoknak odaadni a pénzüket a szegényeknek? Mindig is ilyen volt a világ.

2009. júl. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%

Kíváncsi lennék, hogy aki emiatt szidja a gazdagokat, azok mennyit költöttek ruhára, és mennyit a szegényekre. Nem adó 1%-ot, hanem fizetésből.

Míg a fizetése jelentős részét nem utalja alapítványoknak, addig semmi erkölcsi alapja nincs a bálozóktól ugyanezt elvárni.

2009. júl. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Pontosan tudják,milyen nyomorult országban élnek,de ahelyett,hogy meghúznák magukat az összelopkodott milliárdjaikkal,inkább szándékosan sokkolják a becsületes,de csóró lakosságot a felesleges puccparádéjukkal.

Ez érthetetlen.

Normális,humánus emberi aggyal felfoghatatlan miért élvezik ezt...ez a "homo sapiens dives" sajátja.

2009. júl. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Na, látom néhány elsőbálozó is bejött ide! :-)))
2009. júl. 27. 15:45
 10/14 anonim ***** válasza:
40%
Nem vagyok előbálozó, és a munkanélküli segélyemből nem is telne rá, de akkor sincs joga senkinek, hogy beossza más pénzét. Irigyek vagytok, mert nektek nem jutott.
2009. júl. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!