Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Könnyen kivitelezhető dolgok?!...

Könnyen kivitelezhető dolgok?! Vicces szivatások? Az is elég ha csak nekünk vicces :D

Figyelt kérdés
Ilyenre gondoltam pl a pénztárcázás. damil pénztárca kidob az útra. ilyenre gondoltam de valami könnyen kivitelezhető?! Vagy max 1 ezres belefér :D

2012. aug. 31. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:

imádok sztivatni embereket


Nézzen az egész osztály pl. a az osztályterem jobb felső sarkába és amikor a tanár is odanéz gyorsan nézzetek a balba

vigyél az iskolába 2 flakon üdítőt az egyikből te igyál a máikba mehet a hashajtó-biztos lesz olyan osztálytársad aki megkér hogy adj neki inni (mert mondjuk neki már elfogyott stb.)

ezt most olvastam: kréta helyett tampont rakjatok a táblához akkor mikor férfitanár van


most ezek jutottak az eszembe

2012. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Honnan veszed hogy iksolába kell senki nem mondta... a pénztárcázás meg mióta iskolába való?
2012. aug. 31. 12:55
 3/3 anonim ***** válasza:

jó bocs hogy segíteni akartam =(

ezek jutottak eszembe


akkor nézd meg ezt: [link]

2012. aug. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!