Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Skrillex lassan de biztosan...

Skrillex lassan de biztosan kimegy a divatból?

Figyelt kérdés
én nem divatból hallgatom, hanem mert bejön a stílusa, de ahogy észrevettem, azok akik divatból hallgatják, azok egyre kevesebben vannak. Ki(k) vette/vették át a helyét?

2012. aug. 31. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen ezt én is észrevettem. Mintha kicsit tűnnének el a divat skrillex rajongók. De ez szerintem nem is baj. Hiszen az alap mag akik tényleg szeretik a zenéjét (mint te vagy én bár én inkább már rajongó vagyok mer skrillexes pólóm is van :D) azok meg fognak maradni. És ez szerintemígy van rendjén. Egy ilyen különleges előadónak ne legyenek divatrajongói. Azok maradjanak meg az ilyen david guetta féleségeknek. Akit csak azert hallgatnak mer más is hallgatja aztán semmi extra ni
2012. szept. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs a zenéjében :)
2012. szept. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, megy ki az elektronikus zene a divatból, hogy ez baj, vagy nem? Döntse el mindenki, maga!
2012. szept. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Nem is volt benne:P
2012. szept. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
4-es vagyok, Bocsi annak, aki szereti!!
2012. szept. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 chrishu ***** válasza:
Kezd kimenni, igen. és ez JB-re Flour-ra SP-re és az LMFAO-ra is vonatkozik. De gondolom a fanok örülnek neki
2012. szept. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!