Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Moziban ha más ül a helyeteken...

Moziban ha más ül a helyeteken szóltok neki (k) vagy máshova ültök?

Figyelt kérdés

én például nem szoktam szólni mert szerintem olyan felesleges ezért felállítani meg problémázni rajta..

de múltkor mikor ez volt leültünk máshova és jöttek oda hogy az az ő helyük és nekünk volt kellemetlen pedig mi nem akartunk másnak kellemetlenséget okozni erre...

nyilván a legjobb lenne ha mindenki a saját helyére ülne de ez a "mozikultúra" egy ilyen dolog nem értem miért nem lehet pár székkel arrébb ülni



2012. aug. 31. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha tömve lenne a terem, akkor nem akarnék tovább keresgélni, és le szeretnek ülni oda, ahová a jegyem szól, de ha csak a negyede-fele telt meg, akkor nyilván találnék még máshol is jó helyet.
2012. aug. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát minimum , vagy szólnék 1 ott dolgozónak hogy kerícsenek helyett mert nem azért fizettem hogy áljak
2012. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 k.lau13 ***** válasza:
Én azóta az ilyeneket már észre se veszem, amióta egyszer elfelejtettük megnézni hova szól a jegyünk, és bent már sötét volt, úgyhogy nem láttuk, beültünk valahova a terem közepére. Szinte senki nem volt bent, úgyhogy voltak olyan jófejek, hogy nem szóltak. De a mögöttünk ülő két kisgyerek egész film alatt rugdosta a széket.... xDD Nah, szal azóta nem nagyon érdekel xDDD
2012. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!