Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Unatkozom az órákon. Mit...

Unatkozom az órákon. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem kérem azokat a válaszokat hogy figyelj meg ilyenek. mert figyelek. csak tök szar hogy vannak olyan részek amikor nem kell csinálni semmit és 80 perces matek meg töri van és belehalooook! és a terem másik végében van az összes barátom! most volt az első nap és én így nem bírok ki még egy évet! mit csináljak? van valami elfoglaltság, vagy bigyó,vagy nem tudom, amit csinálhatnék addig? köszi
2012. szept. 3. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Telefon + Wifi = Anime nézés a neten .

Megógyák érteeed !?

2012. szept. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Telefon a legjobb megoldás, ha tudod úgy csinálni, hogy a tanár nem vesz észre.

Esetleg sudoku/rejtvény, azt tudod füzetbe is csinálni gond nélkül.

Vagy könyvolvasás, ha meg tudod oldani sunyiban.

De igazából akármit csinálhatsz, nem lesz az igazi. A teljes unalomnál jobb lesz, de azért így sem fogod olyan boldogan elviselni az órákat.

2012. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
rajzolgass, ha szeretsz
2012. szept. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :/ szeretek rajzolni, csak nem tudok. talán mangát gyakorolhatnék... de nem néznek hülyének? hogy én itt fejeket rajzolgatok. na mindegy. könyvem, az nincs, telózni meg nem tudok pad alatt, mert lebuknék :// de azért köszi!
2012. szept. 4. 22:14
 5/5 fetimark válasza:
Használd a fantáziád a képzelőerőd Pl.:én szoktam képzelődni ha unatkozom elképzelem hogy a gépen játszom egy játékkal vagy hogy elképzelek egy háborút mindenféle új fegyverrel meg ilyenek bármit ellehet képzelni ha van képzelőerőd csak hangokat ne adj ki.
2012. szept. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!